Черноломец (Попово) постигна шеста победа от началото на първенството. В

...

Черноломец продължава наказателната си акция

Черноломец (Попово) реализира шеста победа от началото на шампионата. В среща от IX- тия кръг на Трета лига – Североизточна аматьорска група на градския стадион в Попово те надвиха въпреки и много мъчно над гостите от Ботев (Нови пазар). Възпитаниците на треньора Диян Кирилов осъществиха головете през втората част на мача, макар по-добрата си игра и през първата част. Диян Димитров в 65-та мин. зарадва многочислените фенове на футболната игра от Попово – 1:0. Александър Недев от директен свободен удар в 80-та мин. оформи крайното 2:0. Футболистите на Ботев (Нови Пазар) макар загубата стояха добре на терена. Те реализираха няколко рискови влизания към вратата на домакините, само че пропуските на нападателите им ги лишиха от отбелязване на гол, изключително през първата част на дуела. В идващия Х-ти кръг на 19 октомври (събота) от 16,00 часа Черноломец (Попово) гостува на Шумен 2007, до момента в който Ботев (Нови пазар) приема вкъщи Тополи 2010. Салим САЛИХ