Черно море записа победа с 2:1 при домакинството си на

...

Черно море победи Локо Пд при 15-годишните

Черно море записа победа с 2:1 при семейството си на Локомотив Пловдив в мач от 6-ия кръг на Елитната група до 15 години. И трите попадения в срещата паднаха през втората част.

Варненци поведоха в резултата след автогол в 38-ата, а гостите изравниха в 67-ата минута с отдалечен удар. Преди да влети в мрежата топката се отби в страничната греда. В последната минута на дуела Черно море съумя да измъкне трите точки. След центриране от корнер Кристиян Евдокиев с глава осъществя за 2:1.

В идващия кръг Черно море гостува на Славия. Мачът е на 29 септември, неделя, от 10 часа в София.

Съставът на Черно море: Сава Дичевски, Константин Веселинов, Михаил Николаев, Виктор Арсовски, Валентин Калъчев, Дейвид Луканов (65-Александър Попов), Николай Костадинов, Пламен Аршев, Радослав Петров, Кристиян Евдокиев, Толга Мюрвет (63 Кристиян Яначков)

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!