Черно море записа победа и в четвъртата си контрола от

...

Черно море продължава да мачка съперниците си в проверките

Черно море записа победа и в четвъртата си контрола от лятната подготовка. " Моряците " удариха Ботев (Враца) с 3:1 на терените на " Евима фитбол " край Банско.

Срещата се игра в четири елементи по 30 минути, а попаденията за варненци осъществиха Исмаил Иса в 59-ата, Арисот Ндонгала в 60-ата и Илиан Илиев в 88-ата минути.

Така Черно море продължава да мачка противниците си в инспекциите от началото на подготовката като до този миг има инкасиран единствено един гол.

Треньорът Илиан Илиев заложи на младия вратар Иван Дичевски, а пред него в центъра на защитата още веднъж стартира с двойката Мирослав Енчев и Делмиро. На левия бек бе Абдалах Имамо, а отдясно Цветомир Панов.

В средата на терена си партнираха Патрик Андраде и Васил Панайотов, а пред тях Родриго. По двете крилата бяха Аристот Ндонгала и Жордао Кардозо, а изтеглен напред бе Исмал Иса.

Съставът на Черно море : Иван Дичевски, Мирослав Енчев, Делмиро, Цветомир Панов, Абдалах Имамо, Патрик Андраде, Васил Панайотов, Аристот Ндонгала, Жордао Кардозо, Родриго, Исмаил Иса

Съставът на Ботев (Враца) : Костов, Васев, Лясков, Домовчийски, Генов, Миланов, Кавдански, Атанасов, Мечев, Паласиос, Златински
 Черно море надделя и Арда с 2:0