Черно море Тича записа три победи и една загуба на

...

Черно море Тича записа три победи и една загуба на турнира за деца до 13 години в Ямбол

Черно море Тича записа три победи и една загуба на баскетболния шампионат за деца до 13 години, който се организира в Ямбол.

Талантите на Георги Бакалов започнаха с триумф със 74:70 над Балкан, последван от втори подобен - с 65:53 над Левски. В третия си дуел дребните " моряци " паднаха от домакина Ямбол с 49:60. До края на третата част на тази среща и двата тима бяха равностойни и влязоха в четвъртата при резултат 39:38 за варненци. Домакините направиха мощна последна част, като ръстовото предимство оказа въздействие за изхода на мача. В последния си дуел Черно море би Берое с 67:53.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!