Черно море представи отбора за новия сезон в Първа лига

...

Черно море представи отбора с убедителна победа

Черно море показа тима за новия сезон в Първа лига с безапелационна победа 6:1 над Поморие в контрола. Успехът бе пети за " моряците " в летните инспекции.

Двубоят се организира на стадион " Тича " във Варна.

Аристот Ндонгала откри резултата в 24-ата минута с прекрасен удар от границата на наказателното поле. Шест минути по-късно Даниел Димов удвои с удар от близка отдалеченост.

Снимка 368351
Източник:

В 39-ата минута Жоржиньо изведе Ндонгала на отлична позиция и конгоанецът вкара втория си гол в мача. Две минути преди почивката Живко Петков върна един гол, откакто бе изведен зад отбраната на домакините.

В началото на втората част Мариян Огнянов с удар от границата на наказателното поле направи 4:1. Петия гол за " моряците " бе дело на Петър Витанов с шут по диагонала в 67-ата минута.