Черно море постигна победа с 4:0 при гостуването си на

...

Черно море U17 срази връстниците си от Добруджа

Черно море реализира победа с 4:0 при гостуването си на Добруджа в мач от 17-ия кръг на Елитната група до 17 години. Момчетата на Николай Кънчев можеха да си тръгнат от Добрич с още по-изразителен резултат, само че направиха доста пропуски пред вратата на домакините.

“Моряците” поведоха в резултата посредством Берк Бейхан, а до почивката Марин Петков осъществя от дузпа. През второто полувреме още веднъж Бейхан бе прецизен за 3:0, а крайното 4:0 оформи Николай Трифонов.

Така Черно море заема четвърто място в класирането с 36 т., с една по-малко от третия Локомотив Пловдив и на 4 от втория Лудогорец. Водач е Ботев Пловдив с 51 т.

В идващия кръг Черно море приема Локо Пловдив в петък, 19 март от 12 часа на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост.

Съставът на Черно море: Кристиян Енчев, Стефан Димов, Алекс Костов, Жечко Йорданов, Марин Петков, Мартин Илиев, Серги Кешкерян, Симеон Николов, Делян Илиев, Берк Бейхан, Толга Мюрвет (Константин Веселинов, Никола Диянов, Павел Петров, Николай Трифонов, Радослав Петров, Милен Николов.