Черно море победи третодивизионния тим на Черноморец Балчик с 3:0

...

Черно море победи третодивизионния Черноморец Балчик в контрола

Черно море победи третодивизионния отбор на Черноморец Балчик с 3:0 в контролна среща, играна в Балчик. Попаденията за “моряците ” осъществиха Родриго Вилела на два пъти и Евгений Сердюк..

Това бе трета инспекция за варненци от началото на зимната подготовка, като преди този момент записаха тъждество 3:3 с Добруджа и типичен триумф с 3:0 против Лудогорец II. В трети следващ мач Илиан Илиев употребява два разнообразни състава през двете полувремена.

В 4-ата минута Черно море сътвори първата заплаха в срещата. Много положително двойно подаване направиха Денисла Ангелов и Соула, като последният стреля от към точката на дузпата, само че право в ръцете на вратаря. В 10-ата минута Денислав Ангелов открадна топката пред наказателното поле на Балчик и стреля незабавно, само че стражът на домакините избави.

В 19-ата минута Вилела центрира отляво, топката бе избира към границата на наказателното поле, където Панайотов стреля, само че в ръцете на вратаря. В 20-ата минута Велислав Василев центрира от корнер на задна греда, а Вилела с глава вкара за 1:0. В 32-рата минута Джорджо бе изведен зад тила на отбраната и пробра прехвърлящ удар, само че Иван Дюлгеров съумя да отбие топката, която след намесата му срещна гредата.

В 40-ата минута Вилела повиши на 2:0 след чудесно подаване на Васил Панайотов.

В 60-ата минута Пабло проби през центъра, стигна до границата на наказателното поле и стреля по земя, само че стражът на Балчик избави. В 76-ата минута Родриго получи топката в половината на домакините и след независим рейд нахлу в наказателното поле, подаде на Сердюк, който стреля по земя, само че вратарят с крайник съумя да избие. В 83-ата минута след многоходова композиция, топката стигна до Родриго Енрике, който доста добре изведе Сердюк на добра позиция и нападателят на “моряците ” вкара за 3:0.

Първо полувреме: Иван Дюлгеров, Живко Атанасов, Сами Ел Анаби, Цветомир Панов, Виктор Попов, Васил Панайотов, Калин Георгиев, Велислав Василев, Родриго Вилела, Соула, Денислав Ангелов 35-Мартин Милушев).

Второ полувреме: Георги Георгиев, Павел Георгиев, Влатко Дробаров, Мартин Дичев, Петър Иванов (75-Светослав Николов), Стефан Велев, Пабло Гарсия, Мартин Милушев, Ангел Ангелов, Родриго Енрике, Евгений Сердюк.
Източник: moreto.net