Черно море победи с 2:0 Черноморец (Балчик) в контролна среща,

...

Черно море не срещна проблеми срещу Черноморец

Черно море победи с 2:0 Черноморец (Балчик) в контролна среща, играна на стадион " Тича " във Варна, оповестява формалният уебсайт на клуба. В срещата треньорът на варненския отбор Илиан Илиев употребява 10 футболисти, излезли от школата на клуба.

Домакините откриха резултата в 17-ата минута. Мартин Минчев стреля по земя от границата на наказателното поле и след неубедителна интервенция на вратаря на Черноморец (Балчик) Християн Христов топката влезе във вратата на гостите. В 29-ата минута Черно море удвои преднината си. Мехди Букаси бе съборен в наказателното поле на гостуващия отбор, а Патрик Андраде осъществя за 2:0 след тъкмо изпълнена дузпа. В 45-та минута гол на Исмаил Иса не бе зачетен, поради игра с ръка на нападателя на Черно море.