Черно море победи Черноморец (Балчик) с 3:0 в контролна среща,

...

Черно море с класика над Черноморец в контрола

Черно море победи Черноморец (Балчик) с 3:0 в контролна среща, която се организира на стадион " Тича ". Двата отбора изиграха две полувремена по 35 минути.

" Моряците " поведоха в 14-ата минута, когато Матиас Курьор бе изведен самичък против вратаря на гостите. Малко по-късно Пешков не откри очертанията на вратата, останал самичък против Георги Георгиев.

В началото на второто полувреме Курьор на два пъти пропусна положителни благоприятни условия за Черно море. В 52-рата минута Дани Кики центрира отляво и постави топката на главата на Леандро, който обаче на задна греда не съумя да осъществя.

След час игра Денислав Ангелов откри Дани Кики на втора греда и той вкара за 2:0.

В 64-ата минута Денислав Ангелов центрира в наказателното поле, Петър Вуцов смъкна с глава към каращия проби Файсел Касми, който вкара за 3:0.

Съставите:

Черно море: Георги Георгиев, Даниел Димов (48-Емил Янчев), Димитрос Хантакиас, Мирослав Енчев (36-Стефан Станчев), Мартин Дичев, Стефан Велев (48-Петър Вуцов), Васил Панайотов (36-Дани Кики), Родриго Енрике (36-Велислав Василев), Матиас Курьор (60-Павел Георгиев), Леандро Андраде (55-Денислав Ангелов), Файсел Касми

Черноморец Балчик: Павлин Евтимов, Петко Цанков, Мирослав Начев, Николай Иванов, Иван Иванов, Генади Луго, Севдалин Стайков, Данаил Димов, Николай Пантев, Кристиян Пешков, Тодор Вълканов.