Черно море победи Черноморец (Балчик) с 3:0 в контролна среща,

...

Черно море победи Черноморец в контролна среща

Черно море победи Черноморец (Балчик) с 3:0 в контролна среща, играна на стадион " Тича " във Варна. Проверката се игра в две полувремена по 35 минути, оповестява формалният уебсайт на Черно море.

" Моряците " откриха резултата в 14-ата минута. Матия Курьор бе изведен самичък против вратаря на гостите и осъществя за 1:0. Малко преди този момент гостите можеха да вкарат, само че Кристиян Пешков не съумя да откри очертанията на вратата, останал самичък против Георги Георгиев.

В началото на второто полувреме Дани Кики изведе Матиас Курьор на добра позиция и той стреля по диагонала, само че топката мина на сантиметри от гредата. Веднага по-късно още веднъж Курьор бе изведен самичък против вратаря и се опита да го трансферира, само че стражът на Черноморец съумя да допре топката и тя излезе в корнер.

В 52-та минута Дани Кики центрира отляво и постави топката на главата на Леандро Андраде, който обаче на задна греда не съумя да осъществя.
В 60-та минута Матиас Курьор центрира в наказателното поле, Денислав Ангелов с глава продължи топката към Дани Кики, който от близо осъществя за 2:0. В 64-ата минута Денислав Ангелов центрира в наказателното поле, Петър Вуцов смъкна с глава към каращия проби Файсел Касми, който оформи крайното 3:0.