Черно море“ надигра Верея“ с 4:2 в първата среща от

...

"Черно море" удължи мъките на "Верея"

" Черно море “ надигра " Верея “ с 4:2 в първата среща от 11-ия кръг на Първа футболна лига.

Варненци започнаха мощно мача и небрежно пропиляха няколко положения. В 24-ата минута разумното се случи и Георги Илиев откри резултата с акуратен удар.

Само четири минути по-късно Георги Божилов удвои. Георги Илиев извърши ъглов удар, а Божилов овладя с коляно в наказателното поле и от близка отдалеченост не остави шансове на вратаря на гостите.

В 48-ата минута Мартин Костадинов и Мартин Минчев разиграха чудесно по десния фланг.

Крилото на " Черно море “ проби и центрира към Радослав Василев, който направи 3:0.

В 71-ата минута Георги Божилов означи четвъртия гол след груба неточност на вратаря на " Верея “ Георги Георгиев.

Гостите стигнаха до два гола на Милан Вушурович 81-ата и на Станислав Маламов в 89-ата минута.

" Черно море ": 36. Китанов, 17. Костадинов, 33. Енчев, 23. Хасани, 41. Кононго, 71. Панайотов, 21. Илиев, 14. Божилов, 90. Минчев, 9. Фенуш, 10. Василев
Ст. треньор: Илиан Илиев

" Верея ": 27. Г. Георгиев, 21. Илиев, 6. И. Иванов, 15. Василиев, 4. Мачедзе, 16. Билек, 24. Диара, 8. Станчев, 3. Курупис, 10. Огнянов, 11. Вушорович
Източник: btvnovinite.bg