Черно море изигра ужасяващо слабо първо полувреме на „Лаута”, но

...

Локо Пд - Черно море 2:2 /след продължения/

Черно море изигра ужасяващо едва първо полувреме на „ Лаута”, само че показва военен дух и съумя да победи в плейофния двубой против Локомотив Пловдив за 7-ото място. Реваншът под тепетата приключи 2:2 след продължения и с общ резултат 4:3 варненци ще имат бараж за Лига Европа против третия от челната шестица на Първа лига.

В постоянното време „ смърфовете” завоюваха с 2:1 и защото резултатът бе огледален на този от първия дуел се стигна до продълженията. Филип Михалевич изглеждаше като героят за пловдивчани, като вкара два гола през първото полувреме и общо 3 в двете срещи. „ Моряците” се върнаха в играта след офанзивните смени на Илиан Илиев след паузата и попадението на Марек Кузма обезпечи продълженията. В първото от тях Даниел Димов се разписа с глава и реши всичко.

Вижте най-интересните обстановки в срещата в репортажа!