Черно море и Септември завършиха наравно 2:2 в контролата помежду,

...

Зрелищно равенство в контролата между Черно море и Септември

Черно море и Септември приключиха наедно 2:2 в контролата посред, която се организира през днешния ден въз основата на " Евима футбол " край Банско. Проверката се игра в четири елементи по 30 минути.

Срещата стартира по-добре за " моряците ", които съумяха да открият резултата още в 13-ата минута. Аристот НДонгала проби отдясно и центрира по земя в наказателното поле, където Лъчезар Йорданов осъществя за 1:0, пишат варненци на уеб страницата си.

В 49-ата минута Септември изравни резултата от противоречива дузпа. Футболист на столичани финтира Стефан Станчев и падна в наказателното поле, без прикосновение с бранителя на " моряците ". След осъществяването й и осъществения гол, Станчев получи червен картон за имитация против рефера. Неговото място зае Виктор Попов, допълват от Черно море.

Селекцията в Черно море завърши, чака се само решението на Даниел Димов

" Ръководството на клуба е решило да резервира цената на билетите за домакинските мачове на отбора "

В 60-ата минута Илиан Илиев смени целия състав, като единственият, който остана на терена за вторите две четвърти по 30 минути е Виктор Попов. В игра влязоха Благой Макенджиев, Емил Янчев, Мирослав Енчев, Илиас Хасани, Атанас Зехиров, Ивайло Марков, Мехди Фенуш, Петър Витанов, Георги Божилов и Валентин Йосков.

В 12-ата минута на четвъртата част Черно море още веднъж поведе в резултата. Георги Божилов осъществя от дузпа, отсъдена за игра с ръка в наказателното поле. В 20-ата минута, Септември стигна до равенството, откакто Борислав Галчев засече центриране с глава и остави беззащитен Макенджиев за крайното 2:2, приключват " моряците ".

Състав на Черно море:

Първи състав: Иван Дюлгеров, Даниел Димов, Пламен Димов, Стефан Станчев (49- Виктор Попов), Кононго, Патрик, Георги Илиев Мартин Минчев, Аристот, Жоржиньо, Лъчезар Йорданов

Втори състав: Благой Макенджиев, Емил Янчев, Мирослав Енчев, Илиас Хасани, Атанас Зехиров, Ивайло Марков, Мехди Фенуш, Петър Витанов, Георги Божилов, Валентин Йосков, Виктор Попов.