Черно море и Берое завършиха наравно - 0:0, в мач

...

Черно море е без победа вече четвърти мач след нулево реми с Берое

Черно море и Берое приключиха наедно - 0:0, в мач от петия кръг на Първа лига, игран на стадион " Тича " във Варна. Това бе четвърти следващ мач за отбора на Илиан Илиев без победа след равенствата с Левски и Етър и поражението от Септември.

Първото полувреме може да бъде разграничено на две елементи. В началото гостите от Стара Загора бяха доста по-активният отбор и бяха по-близо до гола. Най-чистата обстановка бе пропусната от Иван Банадаловски, който стреля над вратата след едно безредие, последвало след корнер. Постепенно домакините изравниха играта, а по-късно и везеха превез. В края на частта “моряците ” пропуснаха няколко положителни обстановки, като Пламен Димов и Мехди Фенуш бяха най-близо до попадението.

През второто полувреме двата отбора стигнаха още веднъж до няколко голови обстановки, само че по този начин и не съумяха да вкарат.
Източник: petel.bg