Черно море допусна домакинска загуба от Берое с 1:2 в

...

17-годишните футболисти на Черно море изгубиха от Берое под Аспарухов мост

Черно море позволи домакинска загуба от Берое с 1:2 в мач от 11-ия кръг на Елитната група до 17 години, игран на стадион “Корабостроител ” под Аспаруховия мост във Варна.

Гостите поведоха в резултата с два бързи гола преди почивката след груби самостоятелни неточности, а варненци се регистрираха с греда на Денислав Славов и няколко пропуща.

През втората част “моряците ” пресираха противника, само че до гол стигнаха едвам в 86-ата минута. Тони Иванов бе прецизен за 1:2.

В идващия кръг Черно море гостува на Спартак 1918 в градското дерби на Варна при U17. Срещата е на 10 ноември, неделя от 14 часа.

Съставът на Черно море:  Денислав Жеков, Ясен Минчев, Денислав Славов (65-Марин Петков), Наско Янков, Александър Иванов, Тони Иванов, Стелиян Чалъков (46-Николай Златев), Теодор Тотев (46-Димитър Колимечков), Берк Джевдет, Пресиян Михайлов (80-Петър Иванов), Симар Емин.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!