Черешката на тортата в осминафиналите на ФА къп завърши със

...

Манчестър Юнайтед надделя над Челси и се върна на правилния път

Черешката на тортата в осминафиналите на ФА къп приключи със заслужена победа на Манчестър Юнайтед над Челси.
Обещаното представление на " Стамфорд Бридж " остъпи на съвършената тактическа дисциплинираност на Манчестър Юнайтед и тоталната безпринципност на Челси, а " алените дяволи " нямаха никакви проблеми да завоюват с 2:0, и то като посетител на миналогодишния победител в шампионата.
И двата гола за селекцията на Оле Гунар Солскяер паднаха през първото полувреме след привидно идентични обстановки.
Първо в 33 минута прецизен с глава беше Ерера, който беше изтърван от Алонсон. Асистентът за първия гол Пол Погба пък самичък осъществя в 45 минута и още веднъж с глава след прелестно подаване на Рашфорд.
Подробно развиване и видео от дуела вижте в sportlive.bg.
Източник: actualno.com