Челси постигна победа с 4:0 при гостуването си на дебютанта

...

Челси се развихри в края и стигна до убедителна победа в Русия

Челси реализира победа с 4:0 при гостуването си на дебютанта в шампионата. Тимът на имаше преимущество през цялата среща, само че триумфът не пристигна толкоз елементарно, колкото демонстрира резултатът.

пропусна дузпа в 14-ата минута, само че лондончани водеха на почивката, откакто Хъдсън-Одой откри резултата. от дузпа и, който за първи път бе титуляр за " сините ", се разписаха към края на мача, а влезлият като запаса Пулишич оформи крайното 0:4 в последната минута на постоянното време.

Сле този резултат Челси оглави класирането в група Е на Шампионската лига, където са още и, които играят по-късно през днешния ден. Краснодар изигра първия си домашен мач в историята в най-престижния клубен шампионат.

Шампионска Лига 2 кръг, сряда 28 октомври  Краснодар 0:4краен резулат  Челси