Челси посреща Лутън в мач от 3-я кръг на Висшата

...

НА ЖИВО: Челси - Лутън, съставите

Челси посреща Лутън в мач от 3-я кръг на Висшата лига. Двубоят е с начален час 22:00 и може да го наблюдавате НА ЖИВО по DIEMA SPORT 2, а Gong.bg ще ви направи съпричастни към конфликта, като го наблюдава минута по минута.

Челси не стартира по най-хубавия метод сезона, откакто записа тъждество и загуба в първите си два мача. Двубоят с Лутън е добър късмет за " сините " да запишат първата си победа за новата акция, като могат да реализират и експресивен резултат, с който да подобрят самочувствието си.

Лутън изигра единствено един мач от вачалото на сезона, като го загуби от Брайтън с 1:4. Тимът е отписван напълно от съвсем всички, като мнозина считат, че ще изпадне, а точно това може да стимулира Лутън да опита да изненада именития си противник.

Стартови сформира:

Челси:  1. Роберт Санчес, 26. Леви Коулил, 6. Тиаго Силва, 2. Аксел Дизази, 21. Бен Чилуел, 8. Енцо Фернандес, 25. Мойзес Кайседо, 27. Мало Густо, 23. Конър Галахър, 7. Рахим Стърлинг, 15. Николас Джаксън

Лутън:  24. Томас Камински, 29. Амари Бел, 4. Том Локиър, 16. Рийс Бърк, 26. Райън Джайлс, 14. Тахит Чонг, 13. Марвалос Накамба, 6. Рос Баркли, 12. Иса Каборе, 11. Елайджа Адебайо, 9. Карлтън Морис