Бургас. С общо 7 медала от държавния шампионат в стил

...

Бургас: Кикбоксьорите на клубовете „Аякс“ и „Интер“ спечелиха общо 7 медала от Държавния шампионат в стил фулконтакт

Бургас. С общо 7 медала от държавния шампионат в жанр фулконтакт се завърнаха кикбоксьорите на бургаските клубове „ Аякс “ и „ Интер “. Това оповестиха от пресцентъра на Община Бургас . Първенството се организира във Варна при сериозна конкуренция. Двама от „ Аякс “ станаха първенци. Георги Манов победи в категория до 86 кг при мъжете, където вицешампион е съотборникът му Николай Стоянов. Денислав Златев в същата възрастова група в Б клас е отличник в категория над 91 кг. Бронзови медалисти при юношите младша възраст са Николай Рашков до 51 кг и Данаил Русев до 67 кг, както и Янислав Георгиев при 75-килограмовите за юноши старша възраст. „ Изключително съм удовлетворен от резултатите на момчетата. Всички показват израстване и се готвят оптимално стимулирани за нови триумфи в идващите надпревари “, съобщи треньорът на „ Аякс “ Йордан Дичев. Седмото отличие за бургаския кикбокс донесе Мелих Ахмед от клуб „ Интер “ в категория до 81 кг при юношите старша възраст. Негов треньор е Васил Вълков.
Източник: focus-news.net