Бургас. Рекордните 18 медала спечелиха 13-те състезатели на Централен полицейски

...

18 медала спечелиха състезателите на Централен полицейски карате и джу джицу клуб в Бургас от Световната купа и отвореното Балканско първенство в Букурещ

Бургас. Рекордните 18 медала завоюваха 13-те състезатели на Централен полицейски карате и джу джицу клуб Бургас от Световната купа до 16 години и отвореното Балканско състезание за мъже и дами в Букурещ. Това оповестиха от пресцентъра на Община Бургас . За оценките спориха над 1400 състезатели от 25 страни. Бургаските представители с треньори Венилин Русинов и Павел Димитров бяха част от националния тим на България. Златни оценки заслужиха Таня Стоичкова и Жанет Ишкиева в дисциплината файтинг. Шампиони на дуо станаха Таня Стоичкова и Павел Петков. Сребърни медалисти са Божидара Христова, Николай Киров, Димо Стоичков, Виктор Пеев и Павел Петков. Ванеса Стоянова, Владимир Гайдаров, Димитър Цанев и Димо Стоичков са носители на бронзови оценки. Най-малките участници на влиятелния конгрес в румънската столица бяха петгодишните Мелиса Дачева и Чавдар Русинов, които демонстрираха отлични качества и завоюваха сребърни и бронзови медали. Треньорите Венилин Русинов и Павел Димитров също се включиха и заеха трето място. За амбициозните и надарени състезатели на Централен полицейски карате и джу джицу клуб следва присъединяване на мощния интернационален шампионат „ Скопие Оупън “, както и на националната купа в Смолян.
Източник: focus-news.net