Букайо Сака отбеляза два гола, а Деклан Райс намери мрежата

...

Деклан Райс увеличава проблемите на Уест Хем, докато Арсенал бунтува

Букайо Сака означи два гола, а Деклан Райс откри мрежата против остарелия си клуб, до момента в който Арсенал сподели мускули в конкуренцията за купата с голяма победа с 6-0 над Уест Хем.

Кандидатурата на " артилеристите " за купата удари буферите в този мач предишния сезон, когато те взривиха преднина от два гола, с цел да създадат тъждество 2-2.

Нямаше късмет за повтаряне след Уилям Салиба ги изведе с глава в предни позиции и Уест Хем мигновено се срина.

Райс сграбчи две асистенции при завръщането си в бившето си имение, до момента в който Сака, Габриел Magalhaes и Leandro Trossard също бяха точни, всички преди полувремето.

Сака вкара втория си гол в средата на второто полувреме, а Райс насипа сол в раните с шест от далечна отдалеченост.

Когато Уест Хем победи Арсенал и Манчестър Юнайтед през декември, се заприказва за предизвикателство в Шампионската лига в тези елементи.

Те изгубиха и от двата през последните осем дни, доставяйки девет гола в процеса, и към момента са без...