Bruno Fernandes проби отблизо, за да изравни в 31-та минута,

...

Борнемут 2-2 Ман Юнайтед: Бруно Фернандес осигурява равенство за Червените дяволи, тъй като те идват отзад два пъти... но повече натиск е натрупан върху Ерик тен Хаг, след като Юнайтед отново губи точки

Bruno Fernandes проби от близко, с цел да изравни в 31-та минута, само че Bournemouth скоро си върна преднината посредством Kluivert след още една своенравна отбрана на United.

Борнемут се приближи до една трета, когато удар с глава на Милош Керкез се отби в напречната греда.

Бруно Фернандес обезпечи точка за Ман Юнайтед против Борнемут при тъждество 2-2

Фернандес вкара дузпа, с цел да приключи впечатляваща двойка за полузащитника

Но резултатът не оказа помощ доста за облекчение на натиска върху Ерик загар Хаг, чийто тим завоюва една на седем

Доминик Соланке откри резултата за Борнемут, като вкара 17-ия си гол за сезона

Вашият браузър не поддържа iframes.

След това в добавеното време на първото полувреме Фернандес видя по какъв начин опитът му от далечна отдалеченост отряза горната част на рамката.