Британската номер 1 Кейти Боултър започна деня, като спечели първите

...

Ема Радукану постигна най-голямата си победа от финала на US Open през 2021 г., след като се възстанови от сет и пробив, за да победи Каролайн Гарсия в Billie Jean King Cup

Британската номер 1 Кейти Боултър стартира деня, като завоюва първите две игри, след което загуби идващите 12, защото нейното непознаване на настилката беше безмилостно разкрито от класната 21-годишна Даян Пари от Франция, 6-2, 6-0.

Забележително е, че това беше първият мач на 27-годишното състезателка на алена земя - признак на травмите, които белязаха кариерата й - и това се видя.

Ема Радукану пристигна след сет и пробив, с цел да победи французойката Каролин Гарсия

Може би най-хубавият резултат на Радукану от 2021 година Откритото състезание на Съединени американски щати, това значи, че Англия е наедно в Купата на BJK

По-рано Кейти Бултер загуби дванадесет следващи игри при проваляне с 6-2, 6-0 от Даян Пари от Франция

Така че GB беше с едно по-малко в равенството най-хубави от пет и Радукану се оказа сет и 2-0 в просрочи...