"Ботев" /Враца/ се наложи над "Първа Атомна" с 4:1 в

...

Ботев /Враца/ започна контролите с победа над Първа Атомна /снимки/

"Ботев " /Враца/ се наложи над "Първа Атомна " с 4:1 в първата контрола и за двата отбора. Проверката стартира с предимство на гостите. В 17-та минута със ужасно подаване капитанът Николай Ганчев изведе Любен Вълков зад отбраната на врачани и той осъществя за 0:1. В последните 10 минути превъзходството беше за врачани. В 40-та минута Иван Колев беше фаулиран в наказателното поле. Главният рефер Илиян Маринов не се поколеба да отсъди дузпа. От бялата точка Атанас Димитров беше прецизен за 1:1.
През второто полувреме "Ботев " /Враца/ излезе с напълно сменен състав и разликата се усети. В 52-та минута Боби Борисов вкара за 2:1. В 65-та минута Десислав Атанасов си означи чудноват автогол. В 85-та минута Йордан Апостолов изведе на комфортна позиция Спас Георгиев и той оформи крайното 4:1.
За "Ботев " /Враца/ играха: Александър Любенов, Виктор Мицаков, Атанас Димитров, Деян Иванов, сърбинът Урош Стаменкович, Даниел Гаджев, Янислав Иванов, Емил Стоев, Атанас Кабов, Андреас Васел, Иван Колев /Христо Митов, Петър Альошев, Атанас Фиданин, Кристиян Григоров, Йордан Апостолов, Иво Михайлов, Петър Атанасов, Спас Георгиев, Румен Рангелов, Борислав Борисов, юношите Сотир Илиев и Алексзандър Петров/.
"Първа Атомна " дойде със състав:Ивайло Върганов, Пламен Трифонов, Десислав Атанасов, Михаил Михайлов, Теодор Коларов, Николай Ганчев, Николай Михайлов, Любослав Младенов, Пламен Валериев, Любен Вълков /Иван Герасимов, Денис Димитров, Самуил Димитров, Михаел Парасков, Гроздан Илиев, Александър Миков и Ивайло Данчев/.
След контролата възпитаниците на Сашо Ангелов ще си стягат багажа за Балчик, където ще проведат част от зимната си подготовка. В шампионат край морето врачани имат сигурни 4 контроли. На 24 януари врачани спорят с дубъла на "Лудогорец ", а 3 дни по-късно с домакините от "Черноморец ". За 30 януари и спарингът с "Добруджа ", а на 2 февруари "Ботев " рита с елитния "Витоша " /Бистрица/.
Източник: bulnews.bg