Ботев (Пловдив) победи с 3:1 Марица (Пловдив) в контролна среща.

...

Ботев удари Марица в контрола

Ботев (Пловдив) победи с 3:1 Марица (Пловдив) в контролна среща. Треньорът на " канарчетата " Желко Петрович пусна в игра най-вече юноши на клуба. Сред тях бяха роденият през 2003 година Бисер Бонев и с година по-малкият Никола Илиев, като Илиев се регистрира с гол и асистенция.

В 38-ата минута Родни Клустър центрира отдясно, а Станислав Шопов от близка отдалеченост прати топката във вратата за 1:0.

Ботев поведе с 2:0 10 минути след почивката посредством Александър Тонев.

В 80-ата минута Родни Клустър центрира отдясно, а Никола Илиев със страховит удар от въздуха увенча отличното си показване с попадение, пращайки неспасяемо топката в далечния ъгъл за 3:0.

В 83-ата минута гостите понижиха резултата с попадение на Тодор Тимонов, разписал се с удар от границата на наказателното поле.
 Ботев победи Дунав с 3:1