Ботев не успя да победи съименниците си от Ботев Враца

...

Ботев с равенство в последната си контрола, Неделев се завърна в игра

Ботев не съумя да победи адашите си от Ботев Враца и приключи 0:0 в последната си контрола преди подновяването на втория полусезон в елита. В спаринга след 8-месечно неявяване в игра за Ботев се завърна капитанът Тодор Неделев.
Прочетете още
В 20-та минута Неделев можеше да се завърне с гол, откакто стреля от отдалеченост, само че Красимир Костов избави.

Пет минути по-късно Уме Емануел направи мощен пробив, който приключи със мощен шут с десния крайник, само че кълбото не попадна в очертанията на вратата.

В 30-та минута Браян Мендоса стреля, само че той беше неакуратен.

Последва и удар на Том Рапнуи, само че Ханкич се намеси сполучливо.

През втората част съвсем нямаше положения, а в игра за Ботев се завърнаха и Антоан Бароан и Джеймс Етоо, които влязоха като запаси. Удар на Бароан в 83-та минута мина около вратата.

Ботев Пловдив започва втория полусезон на 10 февруари с домакинство на Локомотив София.

Ботев (Пловдив):  Хидайет Ханкич, Рой Херман, Па Конате, Виктор Генев, Дилан Мертенс, Тодор Неделев, Мартин Секулич, Точукву Нади, Йеспер ван Хеертум, Уме Емануел, Роберто Пунчец

Ботев (Враца):  Красимир Костов, Диего Фераресо, Меси, Луис Фелипе, Браян Мендоса, Том Рапнуи, Стефан Гаврилов, Диого Барбоса, Мирослав Маринов. Клери Сербер, Браян Переа

Източник: trafficnews.bg