"Ботев" инкасира второ поредно поражение на лагера си в Турция,

...

Ботев/Враца/ с втора загуба на лагера в Турция

"Ботев " инкасира второ следващо проваляне на лагера си в Турция, където е на 10-дневен лагер. Врачани отстъпиха с 1:2 от македонския "Силекс " /Кратово/, макар че надиграха съперника изцяло. Проливен дъжд беляза инспекцията сред съперниците. Попадението за българите вкара централният защитник Илия Миланов, само че голът не стигна за освен това от почетна загуба.
Преди няколко дни отборът на Тони Здравков отстъпи със същия резултат от сръбския "Напредак " /Крушевац/ - в в двата мача нелепи самостоятелни неточности провалиха тима, което ядоса наставникът им.
Стартовите 11 на Тони Здравков бяха: Костов, Михайлов, Иванов, Станисавлевич, Ганев, Васев, Гаджев, Ивайлов, Том, Янков и Домовчийски.
При пасив от 1 гол преди почивката наставникът освежи състава след почивката, като вкара в игра Митов, който влезе на мястото на Костов, Лясков заигра вместо Михайлов, а Генов - Том, Атанасов влезе на позицията на Атанасов, а Миланов заигра в сърцето на защитата вместо Деан Иванов.
В средата на полувремето от игра излязоха още: Ивайлов, Ганев, Гаджев и Станисавлевич, а на местата им се пуснаха Керчев, Златински, Н`Диайе и Узунов.
Следващата инспекция на врачани е на 31 януари против втория в австрийската Втора бундеслига - "Щаер ".
Източник: bulnews.bg