Борусия (Мьонхенгладбах) постигна обрат и победи с 2:1 у дома

...

Резерва вдъхнови Гладбах за късен обрат

Борусия (Мьонхенгладбах) реализира поврат и победи с 2:1 вкъщи Фортуна (Дюселдорф). Точен за " жребчетата " бе Маркъс Тюрам в последните минути на срещата.

Гостите излязоха напред в резултата още в 6-ата минута. Тогава Хофман смъкна топката за Нуху Касим, който се разписа с глава.

Тюрам влезе в игра в 67-ата минута, а шест по-късно съумя да изравни. Френският нападател вкара след центриране отдясно на Лайнер.

Пълният поврат пристигна в 89-ата минута. Тогава пред вратата на Фортуна се заформи меле, след което Тюрам съумя да вкара за крайното 2:1.

Във краткотрайното класиране Мьонхенгладбах заема 5-ото място с 10 точки, колкото имат и отборите на Фрайбург, Шалке 04 и Байер Леверкузен. Тимът от Дюселдорф е с 4 точки.