Борусия (Дортмунд) и Севиля завършиха наравно 1:1 в мач от

...

Борусия с важна точка срещу Севиля, класирането на испанците вече е мираж

Борусия (Дортмунд) и Севиля приключиха наедно 1:1 в мач от група " G " на Шампионска лига, който се игра на стадион " Сигнал Идуна Парк " в Германия.

Двата тима си размениха по един гол през първото полувреме. Андалусийците поведоха посредством 20-годишният Тонги Нианзу в 18-ата минута, до момента в който в 35-ата Джуд Белингам изравни.
 Снимка 590696
Източник:

По-рано през днешния ден Ман Сити не съумя да победи Копенхаген като посетител. Мачът приключи 0:0, само че половината цел за " небесносините " е изпълнена, откакто те към този момент са сигурни са идната фаза, остава единствено първото място в крайното класирането.
 Макаби Хайфа нокаутира Ювентус и го отдалечи от елиминациите в ШЛ, Копенхаген препъна Ман Сити

Вижте детайлности

Във краткотрайното класиране " жителите " са с 10 точки, втори е Борусия със 7 и в дъното са Севиля и Копенхаген с по 2.