Борислав Цонев беше титуляр за Интер (Запрешич), който стигна до

...

Отборът на Боби Цонев препъна Хайдук

Борислав Цонев беше титуляр за Интер (Запрешич), който стигна до изненадващо тъждество вкъщи против Хайдук (Сплит) - 1:1. Домакините започнаха дуела на последното място в класирането, а Хайдук искаше да измие срама от домакинската загуба против Риека с 0:4. Вместо това, " белите " записаха трети следващ разочароващ резултат и към този момент са на цели 9 точки зад лидера Динамо (Загреб).

Интер поведе в 26-ата минута с автогол на Стефан Симич. Защитникът на Хайдук не се ориентира добре след центриране от левия фланг и прати топката в личната си врата. В края на полувремето Самуел Едюок изравни, само че грандът от Сплит по този начин и не съумя да направи цялостен поврат.

Цонев игра до 62-ата минута, а макар влиятелния резултат, Интер остана на дъното в класирането. Отборът е с 12 точки, колкото имат още Истра 1961 и Вараждин.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА Лига 1 18 кръг, събота 7 декември  Интер (Запрешич) 1:1краен резулат  Хайдук (Сплит)