Борещият се за оцеляването си в професионалния футбол тим на

...

Кариана надигра Вихрен в Сандански

Борещият се за оцеляването си в професионалния футбол отбор на Кариана (Ерден) завоюва и втората си контрола на лагера в Сандански. В последния ден от лагера си карианци победиха с 2:0 Вихрен, а мачът се игра на стадиона в село Склаве.

Ангел Бастунов откри резултата в 15-ата минута след асистенция отдясно на Евгени Игнатов. Малко по-късно гол на Николай Николов бе анулиран поради засада. След почивката в игра за отбора от монтанското село Ерден се появи новото попълнение Красимир Илиев.

Именно някогашният полузащитник на Арда (Кърджали) центрира от корнер и Николай Дичев с глава направи 2:0. Други двама от новите - Димитър Георгиев и Ивелин Илиев, пропуснаха инспекцията заради леки контузии. След мача тимът на Кариана се прибира вкъщи, а от вторник възобновява още веднъж тренировки.

Кариана : Начев, Ангел Цолов, Георги Илиев, Николай Дичев, Стоян Предев, Николай Николов, Евгени Игнатов, Леонел Матадос, Янислав Иванов, ЦветомирТодоров, Ангел Бастунов (Павел Станев, Цветко Иванов, Деян Иванов, Красимир Илиев, Владимир Мичев, Християн Илиев).