Болоня изненада неприятно Интер, записвайки победа с 2:1 в домакинството

...

Румънец закопа Интер и отдалечи гранда от защита на Скудетото

Болоня изненада неприятно Интер, записвайки победа с 2:1 в семейството си от отсрочения 20-и кръг в Серия " А ".

" Рособлу " направиха поврат, откакто първи получиха гол още в 3-ата минута, дело на Иван Перишич, само че Марко Арнаутович в 28-ата и Никола Сансоне в 81-ата минута донесоха триумфа на домакините. Огромна виновност за това има и аварийният вратар на Интер Йонуц Раду, който се наложи да застане под рамката на мястото на контузения Самир Ханданович.
 Снимка 572066
Източник:

Румънецът обаче се провали с гръм и тропот и безусловно подари успеха на противника, откакто направи ужасяваща неточност при втория гол на Болоня, когато не съумя да почисти обикновена топка, подадена му от тъч и разреши да му вкарат елементарен гол.
 Снимка 572067
Източник:

Тази загуба обаче може да има голямо значение в борбата за Скудетото, като четири кръга преди края " нерадзурите " остават на 2 точки зад водача Милан.
 Фиорентина - Удинезе 0:4 в мач от Серия
Фиорентина с тежко проваляне на " Артемио Франки "