Болоня и Милан не се победиха в среща от 16-ия

...

Болоня спря Милан, Бакайоко изгонен

Болоня и Милан не се победиха в среща от 16-ия кръг на Серия " А ". Битката сред двата отбора приключи без в нея да бъдат осъществени попадения - при резултат 0:0.

На всичко от горната страна, като добавка към едвам едната извоювана точка, гостите финишираха конфликта и с човек по-малко в редиците си, откакто Бакайоко бе изпъден през вторите 45 минути на мача.

Алешандре Пато е пред завръщане в Милан

Готов е да понижи заплатата си, с цел да играе още веднъж на " Сан Сиро "

Игуаин и Чалханоглу пробваха шанса си с удари от друга отдалеченост преди почивката, като се трансфораха в длъжници за отбора си, несполучвайки в опитите си да открият резултата.

Изгоненият Бакайоко пък си изкара два жълти картона единствено в границите на няколко секунди, към 120, след което беше изпъден от съдията Фабио Мареска.

Така в заключителните мигове от срещата гостите от Милано рискуваха даже да изгубят и точката, с която си потеглиха от визитата. В последна сметка това въпреки всичко не се случи.

Така Милан е на 4-ото място с 27 точки, а Болоня е в зоната на изпадащите с актив от едвам 12 пункта.

Дженаро Гатузо: Мачът с Олимпиакос е белег за Милан