Божидар Краев остана на резервната скамейка при гостуването на своя

...

Краев остана резерва при разгром на Мидтиланд

Божидар Краев остана на аварийна пейка при гостуването на своя Мидтиланд на Рандерс в финален мач от 19-я кръг на датското състезание.

Мидтиланд си върна върха след триумф с 4:0, и след издънката на Брьондби в неделя.

Резултатът бе открит в 32-та минута от Александър Сьорлот, а чак в последните 20 минути гостите оформиха крайния погром. Микел Дуелунд вкара две попадения за две минути - 70-та и 72-та, а пет по-късно Густав Викхайм оформи 0:4.

Тимът на Краев е в серия от пет следващи победи и 12 триумфа в последните си 13 мача. Сега Мидтиланд има 44 точки, а Брьондби е с 43.

Божидар Краев не е играл от края на октомври, а този сезон се е появил единствено в три мача на Мидтиланд за състезание, един за Купата и през август в три от Лига Европа.