Божидар Чорбаджийски игра четвърт час за Стал (Миелец) в мача

...

Чорбаджийски и Стал загубиха от новия водач в Полша

Божидар Чорбаджийски игра четвърт час за Стал (Миелец) в мача против Ракув от 25-ия кръг на полската Екстракласа. Българинът се появи на мястото на Мачей Домански при 1:1 в 77-ата минута. Малко по-късно Иви Лопес осъществя дузпа и донесе успеха с 2:1 на Ракув, който излезе отпред в класирането.

Домакините от Честохова преобладаваха съществено до почивката, само че не съумяха да вкарат гол. Това се случи в 49-ата минута, когато недоразумение сред двама бранители на разреши на Деян Сореску да се разпише от близко. Гостите дадоха отговор в 69-ата минута с гол на Кристиан Гетингер. Той стреля мощно от границата на накаазателното поле, вратарят Владан Ковачевич не реагира добре и топката спря в мрежата.