Божидар Чорбаджийски и неговият постигнаха ценна победа в 11-ия кръг

...

Отборът на Чорбаджийски се отлепи от дъното

Божидар Чорбаджийски и неговият реализираха скъпа победа в 11-ия кръг на полската Екстракласа. Тимът на българина надделя с 3:1 и най-малко краткотрайно се измъкна от последното място в класирането, оставяйки след себе си и.

Чорбаджийски игра цялостен мач за домакините и се показа добре. Бившият бранител на нямаше виновност за гола на Ягелония, маркиран от Пжемислав Мистковски в 6-ата минута. Преди това Марчин Флис беше дал преднина на Стал още в 4-ата.
В средата на втрото полувреме Камил Косчелни центрира и Гжегож Томашиевич приближи Стал до трите точки. Те станаха факт след попадението на резервата Лукаш Зявински в добавеното време.

Начело в полското състезание е с 22 точки, пред с 21 и с 20.

Екстракласа 11 кръг, събота 28 ноември Stal Mielec 3:1краен резулат  Ягелония Биялисток