Блекбърн победи Норич в гостуването си на Норич с минималното

...

Блекбърн постигна минимален успех над Норич и продължава напред за ФА Къп

Блекбърн победи Норич в гостуването си на Норич с минималното 1:0 и си обезпечи присъединяване в четвъртия кръг на ФА Къп. Единственото попадение в мача бе дело на младия нападател Джак Вейл.

Първото полувреме бе равностойно, въпреки че Норич имаше леко преимущество, като " канарчетата " насочиха 9 удара и владееха повече токпата, само че се стигна до 31-та минута, когато Брадли Дак откри Джак Вейл, който с акуратен удар откри резултата.

През втората част домакините натиснаха още повече и създадаха цели 17 голови положения, само че по този начин и не съумяха да се разпишат във вратата на Блекбърн. Гостите заложиха на отбраната си и опитваха контраатаки, само че въпреки всичко попадението на Вейл бе задоволително, с цел да се класира тимът напред.