Бившият Защитникът на Ман Юнайтед и Англия беше притеснен за

...

Гари Невил се прицели в „ужасния“ играч на Арсенал, който „продължаваше да пада“ по време на равенството 0-0 срещу съперника за титлата Манчестър Сити

Бившият Защитникът на Ман Юнайтед и Англия беше обезпокоен за вратаря Дейвид Рая в първите 45 минути, изключително с краката си.

Невил сподели пред Sky Sports: „ Ритането на Рая беше извънредно. Не му оказва помощ това, че продължава да пада, до момента в който го рита.

Гари Невил посочи един състезател на Арсенал за „ извънредно “ показване против Ман Сити

Ритането на Дейвид Рая от първото полувреме притегли вниманието на Невил и то не по позитивен метод

Вашият браузър не поддържа iframes.

„ Беше необичайно първо полувреме. Нито един от мениджърите няма да бъде удовлетворен от качеството им на топката. Може би чакат другият да направи неточност. “

Бившият вратар на Манчестър Сити Петер Шмайхел означи пред BBC, че публиката е „ доста недоволна “ от Рая, като се подиграва и освирква Арсенал номер 1, само че добавя „ те считат, че си губи времето “.