Бившият защитник на Славия, Левски и Локомотив (Пловдив) Радослав Димитров

...

Ради Димитров с асистенция за Сепси при обрат срещу Динамо в Букурещ

Бившият бранител на Славия, Левски и Локомотив (Пловдив) Радослав Димитров игра цялостен мач за Сепси, който победи с 2:1 като посетител Динамо (Букрещ) в 21-ия кръг на румънското състезание. Стефан Велев не беше в групата на гостите, които са 9-и в класирането, на 3 точки зад днешния си противник. Дан Нистор беше в ролята на воин и виновник за Динамо. Опитният халф откри резултата в 60-ата минута, само че в 72-ата получи червен картон и оказа помощ за последвалия поврат. Сепси изравни в 76-ата минута с попадение на Горан Каранович, а в 78-ата швейцарският нападател се възползва от асистенция на Димитров и донесе триумфа на гостите. Игралият за малко в ЦСКА-София при започване на сезона Диего Фабрини се появи като запаса за Динамо в 82-ата минута. " Червените кучета " нямаха проваляне на своя стадион от юли насам, само че след днешната загуба са едвам на 8-о място в таблицата. Лидер в Румъния е Астра (Гюргево) с 40 точки, следван от ЧФР Клуж с 35, Виторул (Констанца) с 34 и Университатя (Крайова) с 33.