Бившият капитан на Левски Владимир Гаджев беше титуляр при домакинския

...

Гаджев се завърна при победа на Анортозис

Бившият капитан на Левски Владимир Гаджев беше титуляр при домакинския триумф с 3:1 на Анортозис против новобранеца на шампионата Етникос. Българинът игра до 56-ата минута, откакто пропусна предните двама мача заради контузия. Той бе върнат в състава, макар че не бе упражнявал през последните две седмици поради травмата, защото липсваха много играчи. Това обаче не се оказа добра концепция, откакто халфът получи ново разтежение и напусна след първото попадение на своя отбор.

Головете за спечелилите означиха Дъглао в 48-ата минута, Шеху от дузпа в 59-ата минута и Камара в 89-ата минута. Преди това Елия бе върнал едно попадение за гостите в 62-ата минута. Успехът е общо 12 за Анортозис от 21 мача, като отборът заема второ място във краткотрайното класиране с актив от 44 точки. Шампионът АПОЕЛ е водач с 45 точки, само че и два мача по-малко.