Билетите за третия полуфинален плейоф от националната Суперлига при волейболистите

...

Пуснаха билети по 1 лев за Нефтохимик 2010 - ЦСКА

Билетите за третия полуфинален плейоф от националната Суперлига при волейболистите сред тимовете на Нефтохимик 2010 и ЦСКА ще бъдат пуснати в предварителна продажба от четвъртък в офиса на бургаския клуб в зала " Младост ". Двубоят е на 5 април/петък/ от 18:30 часа. Билетчето за вход е на символичната цена от 1 лев.
 ЦСКА - Нефтохимик @@@
Нефтохимик 2010 води с 2-0 победи, които реализира против " алените " в столичната зала " Христо Ботев ", надлежно с 3:2 и 3:0 гейма. Нов триумф на мача в петък ще класира бургаските волейболисти на край, на който ще пазят шампионската си купа от последните два сезона. При загуба, още веднъж в зала " Младост " в събота, също от 18:30 часа ще се изиграе четвъртата среща сред двата тима. Играе се до 3 победи от 5 мача.  ЦСКА - Нефтохимик @@@