Без победител (1:1) завършиха срещата между Партизан и Севлиево в

...

ФК Севлиево се препъна в Червен бряг

Без победител (1:1) приключиха срещата сред Партизан и Севлиево в Червен бряг. Двубоят бе от първия кръг на Северозападната Трета лига. Гостите можеха да си обезпечат успеха още до почивката, само че пропуснаха опциите си посредством Георги Василев и Явор Генчев. Те въпреки всичко откриха резултата в 38-ата минута, когато Димитър Байдаков получи топката зад отбраната и трансферира вратаря. Играещият треньор на домакините Любомир Иванов пък уцели гредата от фаул. През втората част червенобрежкият отбор излезе с промени в състава и това даде стремежи резултат. Именно резервата Фердо Стефчов изравни. Борислав Трендафилов пропусна отличен късмет за Севлиево, насочвайки топката в гредата. Накрая Калоян Тодоров не съумя от близко да преодолее вратаря на гостите.
Северозападна Трета лига 1 кръг, неделя 12 август  Партизан (Червен бряг) 1:1краен резулат  Севлиево