Берое завърши наравно 0:0 у дома с Витоша Бистрица в

...

"Берое" и "Витоша" не си отбелязаха голове

" Берое " приключи наедно 0:0 вкъщи с " Витоша " Бистрица в дуел от 26-ия кръг в Първа лига.

В мача в Стара Загора липсваха чистите голови положения преди почивката, а в 24-ата минута Иван Иванов остана непокрит на няколко метра от вратата на " Витоша ", само че ударът му беше неакуратен.

Три минути преди почивката. Четин Садула от гостите опита да стреля към вратата на " зелените ", само че Георги Аргилашки без проблеми се оправи със обстановката.

След почивката играта не се промени и " Берое " още веднъж не успяваше да притисне своя противник. В 58-ата минута опитният Мартин Камбуров беше изведен в наказателното поле, само че ударът му от близко беше блокиран от Румен Гьонов.

В 76-ата минута шут на Лъчезар Котев по земя мина на сантиметри от лявата греда на вратата на старозагорци.
В минутите до края на дуела " Берое " опита да провежда напън, само че до чисти голови положения пред вратата на гостите от Бистрица не се стигна.

След това тъждество " зелените " приключват постоянния сезон на четвърто място с 45 точки, до момента в който " Витоша " има единствено осем извоювани точки на 14-та позиция.

" Берое ": Георги Аргилашки, Милен Желев, Иван Иванов, Мартин Райнов, Карлос Охене, Веселин Пенев (73-Антон Карачанаков), Рубен Бригидо (81-Матеус Леони), Марко Адамович (46-Сурджиу Негруц), Борислав Цонев, Камен Хаджиев, Мартин Камбуров

" Витоша ": Николай Георгиев, Ангел Стоянов (88-Георги Амзин), Венцислав Бонев, Георги Ангелов, Лъчезар Котев, Даниел Пеев (85-Михаил Петров), Николай Христозов, Петко Цанков, Румен Гьонов, Стефан Христов (70-Григор Долапчиев), Четин Садула
Източник: btvnovinite.bg