„Берое“ загуби минимално от „Арда“ с 0:1 в мач от

...

Арда сюрпризира Берое в Стара Загора, а Камбуров изненада всички

„ Берое “ загуби минимално от „ Арда “ с 0:1 в мач от 16 кръг на efbet Лига. През първата част „ Берое “ сътвори много положения за гол, само че гостите получиха право да изпълнят дузпа в 42-та минута, осъществена от Радослав Василев. „ Берое “ бе по-настоятелен и след почивката, само че по този начин и не съумя да осъществя гол. Мартин Камбуров изненада всички, пропускайки дузпа в 82-та минута.

В 5-та минута се стигна до безредие в наказателното поле на Арда след осъществяване на корнер, само че не се стигна до удар към вратата.

Камбуров и Конте размениха подавания в 8-та минута в наказателното поле, само че бяха блокирани и не насочиха удар. Бриджидо получи и стреля от границата, само че не затрудни Караджов.
Източник: fakti.bg