Берое Стара Загора спечели мач с 83 точки разлика във

...

Тежка загуба за Черно море Одесос от Берое като гост

Берое Стара Загора завоюва мач с 83 точки разлика във втория кръг от източния район на женската А група. Тимът победи Черно море Одесос вкъщи със 125:42, написа BGbasket.

``

Така старозагорки излязоха еднолично отпред в класирането с две победи от два мача, а варненки пък са с 0-2 все още. в идващия кръг Берое гостува на Академик Пловдив, а Черно море – на Локомотив Стара Загора.

Още през първата част домакините вкараха 35 точки и разликата в тяхна изгода скочи до близо 20. След като стегнаха и отбраната, през идващите две те позволиха общо 12 точки в коша си и се откъснаха надалеч напред, а в края усилиха преднината си до над 80.

Теодора Динева наниза 36 точки за победителките и добави 8 битки, 21 означи Гергана Иванова, а със 17 точки, 8 битки и 6 асистенции се регистрира Карина Константинова.

За Черно море с по 9 точки приключиха Магдалена Маринова и Константина Трифонова.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!