Берое се наложи с 3:0 над Ботев (Гълъбово) в контролна

...

Берое с класически успех над съседите от Ботев

Берое се наложи с 3:0 над Ботев (Гълъбово) в контролна среща, която се игра на Спортна база " Берое ". Две попадения за заралии означи португалецът Рубен Бригидо. През първото полувреме Берое бе по-активният тим в мача и първи стигна до голова заплаха още в 9-ата минута, когато Бригидо проби по фланга и откри Камбуров. Ударът на нападателя обаче бе отразен от вратаря.
 Разкриха детайлности за чужденците, които Херо ще тества в Берое

В началото на седмицата заралии оповестиха, че ще тестват трима нови състезатели

Последваха два рискови изстрела на Минчев от отдалеченост, само че стражът на гостите се оправи. В 32-ата минута Минчев изведе отлично Бригидо зад тила на защитата. Португалецът финтира вратаря и прати топката в мрежата - 1:0.

Шест минути по-късно Вандерсон направи отличен пробив и насочи рисков удар, само че топката срещна гредата. Три преди края на полувремето след добра офанзива за Берое Ненов насочи рисков удар по диагонала, само че стражът мазета. Топката попадна в Камбуров, който също стреля, само че на сантиметри от гредата.

Темпото през втората част несъмнено спадна, а гостите сътвориха три-четири рискови положения пред Колев, само че вратарят се намеси чудесно. В 72-та минута един от задграничните играчи на проби удвои резултата след доста мощен и прецизен удар от към 30 метра.

Седем минути преди края на срещата още веднъж Бригидо оформи крайното 3:0, откакто приключи отлична бърза офанзива за своя отбор.
 Димитър Димитров прати Чиликов на обиколка за нови попълнения из Европа
Херо прати Чиликов на обиколка из Европа, чакат се огромен брой нови футболисти в Берое