Берое победи Славия с 1:0 в контрола, която се игра

...

Бербатов блести за "Берое" в контрола

" Берое " победи " Славия " с 1:0 в контрола, която се игра на градския стадион в Разлог.

Единствения гол в срещата означи някогашният капитан на националния тим Димитър Бербатов, който поддържа форма със старозагорския отбор. Toй бе прецизен с глава в 90-ата минута след центриране от корнер на Педро Еуженио, а десетина минути по-рано Наско Милев пропусна дузпа за " белите ".

Безспорно най-голямата атракция в мача провокира наличието на някогашния нападател на " Байер " Леверкузен, " Тотнъм ", " Манчестър Юнайтед " и " Фулъм " Димитър Бербатов, който игра цялостни 90 минути за отбора на Александър Томаш.

Бербатов изведе добре Борислав Цонев в 14-ата минута, само че младият халф на заралии стреля над вратата на Георги Петков.

В 33-тата минута Бербатов бе покрай гола, само че ударът му с глава откри напречната греда на вратата.

В 61-вата минута Янис Карабельов можеше да открие резултата, само че шутът му срещна дясната греда на вратата на Перниш. В тези минути " Славия " играеше по-добре и натискът на столичани даде резултат в 81-вата минута, когато влезлият минути по-рано Богомил Цинцарски фаулира Наско Милев в наказателното поле. Стражът обаче се реваншира за грешката си и отрази удара на Милев.

Така се стигна до 90-ата минута, в която Бербатов осъществя гола, с който донесе триумфа на " Берое ".

Източник: btvnovinite.bg