Берое победи Перун с 3-0 (25-10, 25-16, 25-18) в отложен

...

Берое победи Перун в отложен мач от дамското първенство

Берое победи Перун с 3-0 (25-10, 25-16, 25-18) в отсрочен мач от дамското волейболно състезание. Така двата отбора изиграха по два мача през уикенда.
 Класиране волейбол дами 2018-2019

Вижте позициите на тимовете

Варненки пожелаха домакинският им мач да се играе в зала " Багира " в Казанлък. Предишният ден те на същото място изгубиха също с 0-3 гейма от домакините от Казанлък. Те имат единствено още един мач до края на постоянния сезон, като до момента са с 13 загуби и единствено 1 извоюван гейм.

Берое е в борба за втората позиция. Момичетата на Петър Дочев са с 9 победи и 27 точки, а в петък претърпяха от Левски третото си проваляне в шампионата. Те са единственият тим, взел гейм на участника в Шампионската лига - Марица.

Двубоят беше без никаква история, като продължи единствено 55 минути. В първия гейм " домакините " от Варна съумяха да завоюват единствено 10 точки.