БЕРЛИН (АП) — Унион Берлин, който игра с Реал Мадрид

...

Бохум побеждава Унион Берлин с 4-3 в битка за изпадане в Бундеслигата

БЕРЛИН (АП) — Унион Берлин, който игра с Реал Мадрид в Шампионската лига този сезон, се приближи до изпадане в Бундеслигата в неделя със загуба с 4-3 на домакинство на другия войник ​​Бохум.

Бранителят на Бохум Максимилиан Витек означи два пъти в мач за първи път, преди Кевен Шлотербек да направи 3-0 в 37-ата. Шлотербек не се радваше на гол против някогашния си клуб.

Треньорът на Юнион Ненад Биелица реагира с три смени на почивката, като пусна Йорбе Вертесен, Брендън Ааронсон и Крис Бедия вместо Кевин Воланд, Кевин Фогт и Лукас Тузарт.

Вертесен върна един удар в 59-ата, три минути преди Бедиа да получи втория удар на Юнион, само че Филип Хофман от Бохум остана свободен да засече четвъртия удар с глава на гостите в 70-ата.

Ааронсън се оправи ослепително да се измъкне на бранител, преди да настрои Бенедикт Холербах за третия удар на Юнион в 74-ата, само че тимът хазаин не съумя да грабне изравнителен гол.

Union, който бе нараснал в Бундеслигата едвам през 2019 година, игра в...