БЕРЛИН (AP) — Надеждите на Кьолн за оцеляване в Бундеслигата

...

Кьолн напусна обмисляйки изпадане от Бундеслигата след загуба у дома от последния Дармщат

БЕРЛИН (AP) — Надеждите на Кьолн за оцеляване в Бундеслигата бяха нанесени сериозен удар в събота след загубата с 2-0 вкъщи от последния Дармщат, първа победа на гостите от октомври.

Защитникът на Дармщат Кристоф Кларер означи в 57-ата минута, когато топката се приземи примамливо в краката му, откакто бранителите на Кьолн не съумяха да изчистят корнер.

Някои почитатели на Кьолн бяха остана в сълзи, откакто Оскар Вилхелмсон подпечата успеха на Дармщат в последната минута, доближавайки седмото изпадане на Кьолн от Бундеслигата стъпка по-близо.

Кьолн остана втори от дъното, четири точки зад намиращия се във форма Майнц преди мача си с Фрайбург в неделя и пет зад Бохум, който загуби във Волфсбург с 1-0.

Дармщат остана финален, само че неговите последователи отпразнуваха края на серия от 22 мача без победа на техния тим. Дармщат не бе печелил от 7 октомври.

Остават четири кръга след този уикенд. Последните два автоматизирано изпадат, до момента в който тимът, който завъ...